Sıkça Sorulanlar

1)Ben bronz oyuncusuyum karşıma elmas gelmesi bana ne katar ki ?
 

-Bu kadar basit düşünmeyin, bronz eloda oynayacağınız bir oyun ranked da olsa çok fazla sizi ilerletmeye yetmeyecektir ancak bu turnuvada kendi takımınızla yüksek kümeli oyunculara karşı oynamak sizi ciddiyet ve azim olarak üst seviyeye çıkaracaktır ve unutmayın ki tek/çift derecelideki liginizi bireysel başarınız belirlerken bu turnuvaya herkes ''takım'' halinde katılmaktadır.

2)Bu kadar çok maç oynayacağız gelememe durumuzda nolucak acil bir durum çıkabilir sonuçta ?

-Maç saatleri takımlara özel olarak hazırlanacağı için tarih ve saat konusunda bir şüpheniz olmasın, acil bir durumda ise maç saati veya günü önce rakip takımla sonra adminlerle konuşularak değiştirilebilmektedir.

3)Ücret ne kadar ?

 

-Ücret takım başı 60 TL'dir, yani kişi başı 12 TL'dir. (Ödemeler Inninal karta kendi inninal kartınızdan barkod ile, IBAN yolu ile veya bulunulan şehirlerdeki adminlerimize elden ulaştırılabilir. Ücretini tam ödemeyen takım sonra öderiz diyip turnuvaya katılamaz.

4)Dolandırıcı olmadığınızı nereden bileceğiz ?

-Ücret konusunda tereddüt eden , acaba düzenlemeyip paramızı mı çalacaklar diyen takımlar bu sayfada geçmiş turnuvalarımızla ilgili bir çok bilgiyi ve sponsorlarımızı bulabilirler.

About us

Sponsorlarımız

Social

Youtube

Twitter

VENA olarak 6 yıldır League of Legends ağırlıklı olmak üzere Türkiye'nin en geniş çaplı online turnuvalarını organize eden, şimdiyse sadece sanal alanda değil offline orgaizasyonlar da düzenleyen bir kuruluşuz